На Львівщині спалювання сухої трави прирівнюватиметься до диверсії

У воєнний час спалювання сухостою в області можуть прирівнювати до диверсійної роботи, що передбачає кримінальну відповідальність. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Джерело: 032.ua.

Масштабні вогнища можуть розцінювати як подання світлових сигналів ворогу. Водночас, задимлення обмежує видимість та огляд місцевості бійцями Збройних сил України та територіальної оборони.

Важливо й те, що рятувальники, які виїжджають на такі виклики, навіть у відносно мирних областях, фактично, змушені використовувати резерви не за призначенням, а тому можуть просто не встигнути туди, де справді буде потрібна термінова допомога, від якої залежатиме людське життя.

Лише від початку року у львівській громаді зафіксували уже 8 великих пожеж в екосистемах, площа горіння яких становила від 200 до 500 кв. м, інформують у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони. А кожна така пожежа – це забруднення повітря і ґрунту, вбивство тварин, птахів і комах, а також шкода здоров’ю людини.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.