Понеділок, 26 лютого

На Львівщині рівень довіри до Зеленського під час війни сягнув 76%

На третій місяць повномасштабної війни в Україні рівень підтримки президента Зеленського на Львівщині сягнув чи не найвищих показників за весь час його каденції – 76%. Про це свідчать результати опитування, яке у травні у великих містах Львівської області проводила соціологічна група «Рейтинг».

Джерело: Lviv1256.

Оцінюючи те, наскільки Львівщина підтримує дії Володимира Зеленського під час війни, соціологи розділили місцевих мешканців і переселенців, що знайшли тут прихисток. І примітно, що цей показник виявився однаковим.

Так, дії президента України зараз цілком підтримують 76% жителів Львівщини, ще 17% заявили, що радше підтримують його.

Щодо переселенців, то цілковиту підтримку Зеленському в області висловили 77%, ще 16% схиляються до того, що підтримують гаранта.

Зовсім не поділяють те, що робить Володимир Зеленський, 2% мешканців Львівської області і стільки ж переселенців. Думку про те, що схильні не підтримувати главу держави висловили 3% місцевих і 2% переселенців.

Водночас абсолютним лідером за підтримкою Львівщини є Збройні Сили України, яким повністю довіряють 94% місцевих і 93% переселенців.

Нагадаємо, востаннє рівень довіри мешканців Львівщини до політиків соціологи заміряли влітку 2020 року. І тоді ж Володимиру Зеленському не довіряли 59% жителів, а підтримували лише 29% опитаних.

Якщо ж говорити загалом про Україну, то наприкінці лютого 2022-го, тобто на самому початку повномасштабного вторгнення росії, Зеленського підтримували 91% українців. До цього останній рівень підтримки президента, який вдалося виміряти наприкінці 2021 року, становив лише 39%.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.