Понеділок, 20 травня

На Львівщині найкраща ситуація з укриттями у закладах освіти в Україні – МВС

На Львівщині наразі найкраща ситуація з укриттями. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час наради з міністром освіти Сергієм Шкарлетом, представниками обласних ВЦА та громадських організацій, пише Lviv1256 з посиланням на ПІК.

Упродовж півтора місяця правоохоронці разом з освітянами беруть участь в обстеженні об’єктів закладів освіти. Також вони допомагають місцевій владі та керівникам цих закладів у створенні безпечних умов для організації навчання. За цей період перевірено понад 80% освітніх закладів, це понад 21 тисяча об’єктів.

«Головну роль в цьому процесі відіграють органи місцевої влади. Ми своєю чергою закріпили за кожним навчальним закладом в регіонах рятувальника – це конкретний працівник, який також відповідатиме за те, чи готовий заклад до нового навчального року. На сьогодні за нашими даними укриттями забезпечено близько 41% закладів освіти усіх рівнів», – зазначив Монастирський.

Нагадаємо, з 1 вересня у Львові планують відновити очне навчання у школах, через це у місті тривала перевірка укриттів працівниками Львівської міськради.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: