п`ятниця, 14 червня

На Львівщині діє графік погодинних відключень електроенергії

Сьогодні, 5 січня, на Львівщині запровадили графік погодинних відключень світла. Таке розпорядження дало “Укренерго” через перевищення лімітів споживання електроенергії. Про це повідомили на Facebook-сторінці “Львівобленерго” — пише Суспільне.

“У Львівській області перевищили ліміти споживання та застосували графік погодинних відключень. Прошу усіх, у кого є електроенергія, використовувати її раціонально та економно”, — каже начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У “Львівобленерго” зазначають, якщо мешканці будуть ощадливіше використовувати електроенергію, відключень буде менше. Для цього радять не залишати освітлення у кімнатах, де ніхто не перебуває, а також техніку в “Режимі сну”. Не вмикати одночасно два і більше енергоємні прилади та вимикати ті, в яких немає нагальної потреби. А також рекомендують після відновлення подачі світла вмикати живлення поступово. Спочатку — освітлення,а потім прилади з невисокою потужністю.

Серед найбільш енерговитратних приладів є електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильові печі, пральні машини, електричні духовки, електрочайники, праски, посудомийні машини, кондиціонери та порохотяги.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.