Вівторок, 21 березня

На Львівщині бійців новоствореної штурмової бригади «Лють» тренують знищувати ворожу ціль

До об’єднаної штурмової бригади при Національній поліції «Лють» уже подали заявки понад 8 тисяч кандидатів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА — пише Leopolis.news.

Кожна бригада «Гвардії наступу» матиме свої бойові завдання, однак усі вони працюватимуть на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.  Основу новостворених бригад складатимуть чинні та колишні військові та правоохоронці, які ще у 2014 році стали на захист України. Додатково бригади укомплектовуватимуть добровольці. 

«Наш кандидат повинен бути мотивований, націлений на успіх в бою та Перемогу. Він має бути фізично підготовленим, володіти морально-вольовими якостями, щоб бути гідним бійцем нашої бригади. Готують кандидатів професійні інструктори з України, які уже мають досвід бойових дій, починаючи з весни 2014 року. Тому до навчань добровольців вони підходять виважено, аби передати свої знання на практиці новим бійцям», – розповів представник бригади «Лють» Степан Місюк в ефірі Єдиного марафону новин.

Бригади «Гвардії наступу» готують добровольців виконувати штурмові дії із залученням вітчизняної та закордонної техніки. Жінки також активно подають заявки. Вони можуть виконувати різні бойові завдання на різних посадах: від парамедика до снайпера.

Щоб долучитися до «Гвардії наступу» можна звернутися до одного зі ЦНАПів на Львівщині (перелік адрес) або заповнити анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/

Після реєстрації людина проходить співбесіду, їй визначають перелік необхідних документів. Опісля доброволець має пройти медкомісію, визначити рівень своєї фізичної підготовки. У результаті, командування бригади вирішує чи пройшов кандидат до наступного етапу – навчань.

Навчання кандидатів при Нацполіції уже розпочалося, а сама підготовка триватиме упродовж кількох місяців. До слова, не всі добровольці, які пройшли навчання зможуть потрапити врешті-решт в ту чи іншу бригаду, адже найголовніше – показати хороші результати на практиці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: