На Львівщину завітав Міністр охорони здоров’я України Віктор Шафранський

Вчора, 5 серпня 2015 року, розпочався дводенний робочий візит на Львівщину заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського. В супроводі директора Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдана Чечотки він відвідав Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи у Винниках, а також декілька сільських лікарських амбулаторій, зокрема, в селах Суходоли, Дідилів, Давидів.

Спілкуючись із працівниками та пацієнтами Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Віктор Шафранський наголосив, що Міністерство охорони здоров’я дуже велику увагу приділяє питанням медичного забезпечення та реабілітації хворих, які постраждали у зоні АТО.

Заступник міністра позитивно оцінив роботу «Єдиного вікна» допомоги учасникам АТО, яке функціонує в цьому госпіталі. Постраждалим надається не лише медична та психологічна допомога, а й проводяться консультації працівників служби соціального захисту, центру зайнятості, юристів щодо питань матеріальної допомоги, пільг, субсидій та можливого подальшого працевлаштування.

Директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка повідомив, що кожного дня сюди звертаються від двох до десяти, іноді п’ятнадцяти осіб, і кількість звернень буде ймовірно зростати, оскільки восени із зони АТО повернуться нові демобілізовані.

«Мене приємно вразило сьогодні тут у госпіталі існування «єдиного вікна». Це є приклад хорошої співпраці медиків і фахівців управління соціального захисту. З великою приємністю хочу підкреслити, що за ініціативи голови ЛОДА Олега Синютки постійно контролюються потреби хворих учасників АТО, і хворі, які потребують протезування, теж не залишаються поза увагою», – зазначив Віктор Шафранський.

Відвідавши в ході робочої поїздки ряд сільських лікарських амбулаторій, заступник Міністра охорони здоров’я оцінив рівень роботи закладів та стан забезпеченості обладнанням та медикаментами. За словами Віктора Шафранського, візит залишив у нього позитивні враження: «Я побачив досить високий рівень медичної допомоги саме на первинному рівні». Водночас було відзначено наявність проблем із медичним транспортом у сільській місцевості та необхідність їх вирішення у першу чергу, оскільки від цього в багатьох випадках безпосередньо залежить життя пацієнта. Обговорювалися також питання покращення рівня діагностики на місцевому рівні.

Спілкуючись з журналістами, Віктор Шафранський повідомив, що Міністерство охорони здоров’я активно працює над розв’язанням проблем із забезпеченням медичних закладів, в тому числі, Львівської області,  необхідними вакцинами. Заступник Міністра охорони здоров’я відзначив важливість регулярного проведення нарад із керівниками медичних установ різного рівня з метою отримання оперативної інформації та обміну думками щодо вдосконалення роботи медичної галузі.

 

 

 

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.