На Львівщині запрацювала гаряча лінія «Пологова допомога»

1307719884_le4_5У Департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації починає працювати гаряча лінія «Пологова допомога».

Про це повідомила Ірина Микичак, заступник директора охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Додамо, гаряча лінія запрацювала після того, як минулого тижня у пологовому відділенні 3-ої міської клінічної лікарні на вул. Раппопорта, 8, померла ненароджена дівчинка. Учора, 17 жовтня, львів’яни вийшли до будівлі Львівської облдержадміністрації вшанувати пам’ять дитини. Акція передбачала пікет проти недбалості у пологових будинках міста.

За словами Ірини Микичак, триває розслідування смерті ненародженої дівчинки у пологовому будинку. «Після надходження матеріалів досудового слідства, яке здійснює поліція (зокрема, медичної документації і судово-медичної експертизи) експертною комісією департаменту ОЗ за участю провідних фахівців Львівського національного медичного університету буде проведена об’єктивна і неупереджена експертиза. Відповідно, міра вини і відповідальності медичних працівників буде встановлена у судовому порядку», – зауважила Ірина Микичак.

Тим часом, молоді матері та їх родини відтепер можуть звертатися за консультацією на гарячу лінію «Пологова допомога» за тел. 276 45 92.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.