На Львівщині за вихідні заблукало семеро осіб, які пішли по гриби

На Львівщині за вихідні заблукало семеро людей, які пішли в ліс по гриби. Про це повідомляють в Головному управлінні ДСНС Львівщини. Всі особи з різних районів області. Повідомлення до рятувальників про допомогу надійшли вчора, 15 жовтня.

Опівночі надійшло повідомлення про те, що в с. Свірж Перемишлянського району 64-річна жінка, близько 15:00 14 жовтня пішла в ліс по гриби і не повернулася.

Наступного дня в обід жінка самостійно вийшла з лісу, медичної допомоги не потребувала.

Того ж дня о 15:55 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в с. Нижня Рожанка Сколівського району в лісі під час збирання грибів заблукала сім’я з трьох людей: чоловік, дружина, та 5-річний хлопчик. Рятувальники витратили на пошуки сім’ї годину.

Увечері о 19:19 рятувальники отримали ще одне повідомлення про те, що в м. Трускавці на вул. Городище, в лісі урочища «Боберня», під час збирання грибів заблукали 2 молоді жінки. Рятувальникам вдалось їх відшукати, медичної допомоги жінки не потребували.

О 19:56 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в с. Нова Скварява Жовківського району в лісі, заблукав дідусь, який пішов по гриби. Дідусь самостійно вийшов з лісу.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.