Понеділок, 5 грудня

На Львівщині за два роки збудують новий пункт пропуску між Польщею та Україною

Також планується капітальний ремонт під’їзних доріг до міжнародних пунктів пропуску, які вже працюють

1407318

Наступного року на цьому місці почнуть будувати новий міжнародний пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховіце»

У 2017 році планується розпочати будівництво нового міжнародного пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» на українсько-польському кордоні. Таку інформацію надали представники Львівської митниці ДФС України, повідомило польське виданняWsсhodnik.pl.

«До кінця поточного року польською стороною буде розроблено проект будівництва пункту пропуску, у 2017 році планується розпочати будівельні роботи. Орієнтовний термін будівництва – до двох років», – повідомили на митниці.

«Угодою у формі обміну нотами між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про створення на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Нижанковичі – Мальховіце» передбачено, що цей пункт пропуску створюється для переміщення осіб і вантажів транспортними засобами з максимально допустимою масою до 3,5 тонн, за винятком пішохідного руху», – сказано у повідомленні.

При цьому, на митниці відзначили, що для відкриття пункту «Нижанковичі – Мальховичі» необхідно буде укласти окрему угоду між урядами України та Польщі. «В рамках реалізації Угоди між урядами України та Республіки Польща про надання кредиту (100 мільйонів євро) на умовах пов’язаної допомоги планується проведення робіт із капітального ремонту та реконструкції під’їзних доріг до міжнародних пунктів пропуску, а саме пунктів пропуску «Смільниця – Кросценко», «Грушів – Будомєж», «Нижанковичі – Мальховіце», «Рава-Руська – Гребенне», – додають митники.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посол України в Польщі Андрій Дещиця виступив зазбільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.