Понеділок, 22 липня

На Львівщині винесено вирок за незаконне привласнення вугілля

Податковими міліціонерами ГУ ДФС у Львівській області поставлено крапку у справі ухилення від сплати податків та незаконного привласнення і розтрати ввіреного на матеріальне зберігання вугілля 34-річним мешканцем м. Червоноград.

 

Орієнтовна вартість пального становить близько 9 мільйонів гривень.

 

Правоохоронці встановили, що для імітації законності постачання за бюджетні кошти кам’яного вугілля, було створено дві фіктивні фірми.

 

Через них і відбувалась легалізація привласненого у держпідприємства вугілля та реалізація його підприємствам реального сектору економіки. Окрім привласнення, така діяльність призводила до несплати податків вказаними фірмами та виведення значних сум у тіньову економіку.

 

Лабораторний аналіз зразків вугілля показав невідповідність кількісним і якісним показникам, визначеним державними стандартами та тендерними вимогами.

 

На сьогодні, Залізничним районним судом міста Львова винесено вирок – штраф у розмірі п’ятнадцять тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 тисяч гривень), 2 роки іспитового  строку з позбавленням права обіймати певні посади, займатись діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих та господарсько-фінансових функцій терміном 1 рік.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.