На Львівщині відкрито меморіальну дошку герою-прикордоннику, який загинув під Волновахою

DSC_9151Нещодавно у селі Велика Вільшаниця, що на Львівщині відкрили меморіальну пам’ятну дошку на честь Володимира Салівончика за участі керівництва та персоналу Львівського загону, керівників району та селища, рідних, односельчан та бойових побратимів. Встановили її у школі, де навчався герой-прикордонник.

Чоловік був призваний до лав Держприкордонслужби у Львівський прикордонний загін  під час мобілізації у серпні 2014 року. Він один з перших зголосився їхати обороняти східні рубежі нашої держави. Але серце прикордонника  зупинилося під Волновахою у Донецькій області.. Поховали героя 2 січня 2015 року на місцевому кладовищі в селі Велика Вільшаниця.

«Я вірю, що самовіддана служба мого сина та його побратимів допомогла зупинити наступ російського агресора на сході України. Він не ховався від мобілізації, на другий день, як отримав повістку – пішов до військкомату та виявив бажання поїхати на схід – обороняти наш державний кордон» – зі слізьми на очах розповіла мати Володимира – Надія Салівончик.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.