Понеділок, 5 грудня

На Львівщині відкрили сучасне фруктосховище. Фото

У селі Новосілки Буського району на підприємстві “Грін Гарден”, що спеціалізується на садівництві, відкрили сучасне фруктосховище.

f5_6742e

Фруктосховище має 12 холодильних камер загальною місткістю 1500 тонн, а також сортувальну лінію, – інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

“На прикладах таких підприємств ми сьогодні спостерігаємо розвиток усієї сількогосподарської галузі області, – зазначив голова ЛОДА Олег Синютка. – Для насважливою є насамперед підтримка невеликих господарств на противагу агропромисловим комплексам. Саме наша область залучила найбільше кредитних коштів в Україні, які надавали у Міністерстві аграрної політики на підтримку сільського господарства”. Він додав, що такі господарства дають змогу ще й працевлаштовуватись місцевим мешканцям і поповнюють податками бюджет.

f2_372eb

f3_c5d35

f4_e681f

Додамо, фермерське господарство “Грін Гарден” почали закладати у 2012 році. Площа його плодових насаджень становить 38,1 га. Основною культурою, яку тут вирощують, є яблуня. Також посадили груші, сливи, вишні, персики.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.