На Львівщині у двох пунктах пропуску прикордонники вилучили зброю та боєприпаси

151001 боєприпаси краковець5Учора в пункті пропуску «Краковець», що на Львівщині, прикордонники Мостиського загону виявили 80 бойовихнабоїв калібру 7,62 мм.

Під час заходів контролю на автомобіль «Ніссан» спрацював натренований на пошук зброї службовий собака Чок. Вході подальшої перевірки з-під сидіння авто прикордонники дістали пачки з набоями. Житель Рівненщини, 47-річний водійавтомобіля, був щиро здивований такою знахідкою прикордонників та в подальшому повідомив, що набої йому нібито неналежать.

Набої у громадянина вилучено. По факту виявлення ознак кримінального правопорушення були викликані слідчіорганів внутрішніх справ та Служби безпеки України.

А прикордонники Львівського загону виявили у пункті пропуску «Угринів» пневматичний пістолет «КРОСМАН-31» та200 набоїв до нього. Українець сховав їх в конструктивні порожнини автомобіля марки «Сітроен», яким їхав до Польщі.Варто зауважити, що  в цьому випадку зброю, яку в подальшому правоохоронці вилучили, також «винюхав» службовий собака.  Про знахідку проінформовано співробітників міліції.

Загалом протягом цього року прикордонники Західного регіонального управління у взаємодії з правоохоронними органами виявили 282 одиниці зброї та 3821 одиницю боєприпасів.

151001 боєприпаси краковець4

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: