Вівторок, 27 лютого

На хабарі затримали полковника Львівського університету безпеки життєдіяльності

Поліцейські затримали на хабарі заступника начальника Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Олега Стокалюка. Полковник вимагав 30 тис. грн у підприємця за видачу дозвільної документації з протипожежної безпеки.

Джерело: ZAXID.NET.

Затримали Олега Стокалюка після отримання другої частини хабара

За даними правоохоронців, за хабар полковник служби цивільного захисту обіцяв надати дозвільну документацію підприємцю. У разі відмови надати йому хабар, погрожував видати негативний висновок, чим фактично унеможливив би підприємницьку діяльність у цих приміщеннях.

«Задокументовано, що одержання неправомірної вигоди відбувалось двома траншами. Першу частину у розмірі 15 000 грн він отримав особисто, за другою частиною він відправив курсанта. Службовець дав останньому вказівку вийти у КПП університету і забрати для нього грошові кошти», – повідомили в прокуратурі Львівщини.

Частину хабара полковник отримав особисто, а за іншою відправив курсанта

Як зауважили в прокуратурі, курсант не був обізнаний у злочинній діяльності посадовця вишу та не знав, що бере для нього хабар.

За даними ZAXID.NET, 26 червня затримали заступника начальника з виховної та соціально-психологічної роботи Навчально-наукового інституту цивільного захисту ЛДУ БЖД Олега Стокалюка. Затримання відбулося на робочому місці після отримання другої частини хабара.

Полковнику повідомили про підозру за одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 ККУ). Невдовзі суд обере йому запобіжний захід, також правоохоронці клопотатимуть про відсторонення його від займаної посади.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.