Понеділок, 22 липня

На хабарі підполковника юстиції слідчого управління СБУ у Львівській області Гуцуляк

Військовою прокуратурою Західного регіону України викрито на хабарі підполковника юстиції слідчого управління СБУ у Львівській області

  

Військовою прокуратурою Західного регіону України спільно із співробітниками внутрішньої безпеки Служби безпеки України задокументовано факт отримання неправомірної вигоди у розмірі 300 тис грн старшим слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу управління СБ України у Львівській області підполковником юстиції від свідка у кримінальному провадженні за прийняття рішення щодо непритягнення останнього до кримінальної відповідальності.
За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії. Предмет злочину виявлено у власному автомобілі корупціонера.

Офіцера управління СБУ затримано у порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу та повідомлення про підозру за вчинений злочин.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: