Вівторок, 23 квітня

На Грибовицькому сміттєзвалищі продовжують чергувати рятувальники

1464730342-7440Як повідомили в ГУ ДСНС України у Львівській області, станом на 10.00 год. сьогодні ситуація на полігоні ТПВ у Грибовичах контрольована. Підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області перебувають в черговому режимі, проводиться спостереження за пожежною обстановкою схилу сміттєзвалища (у разі виникнення потреби – проливка місць виходу диму з тіла сміттєзвалища). 16 червня до проведення робіт залучено 58 осіб та 18 одиниць техніки.

Проведено пошукові роботи зниклого еколога, задіяно 1 екскаватор та 4 осіб (від ДСНС). Пересипано сміття орієнтовно 360 м.куб.

Cилами ЛКП «Збиранка» проводяться роботи по засипанню поверхні полігону твердих відходів грунтом (роботи не пов’язані із схилом, на якому виник обвал), для чого залучено 6 осіб та 5 одиниць.

Всього від початку робіт:

– пересипано сміття  в секторах орієнтовно 64077 м куб.

– екскаваторами пройдено 1500 м з початку робіт;

– обстежено площу близько 14190 м кв.,  що складає близько 86% від доступних та можливих місць виконання пошукових робіт у секторах першої черги району пошукових робіт (крім площі завалів у ставках інфільтратів);

– ліквідовано горіння окремих осередків на території площею близько 5600 м кв.

– пролито окремі осередки тління сміття у підніжжя відкосу сміттєзвалища з метою запобігання виникнення пожежі на площі завалу (580 м кв.)

– для виположення схилу сміттєзвалища залучено авіацію ДСНС України  (2 літаки АН-32П), здійснено 55 скиди води (432 тонни).

– з метою недопущення виникнення горіння сміття на дальньому схилі, силами ЛКП «Збиранка» проводились роботи по засипанню схилу ґрунтом, завезено 3784 м.куб глини і сплановано територію на площі 20800 м.кв.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.