На голову фракції «Свободи» у Броварській міськраді Олега Шевчука скоєно збройний напад

На голову фракції «Свободи» у Броварській міськраді Олега Шевчука скоєно збройний напад

На голову фракції ВО «Свобода» у Броварській міськраді Олега Шевчука, погрожуючи пістолетом, скоїв напад невідомий. На щастя, обійшлося без жертв. Про це 23 травня 2016 року повідомив очільник Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ігор Сабій.

За словами голови Київської обласної «Свободи», напередодні увечері Олег Шевчук разом із дружиною та иншими особами перебував в одній з кав’ярень Броварів, де на нього було скоєно напад. Бандит встиг витягнути зброю, однак здійснити постріл йому не вдалося.

«Ці дії ми пов’язуємо із депутатської діяльністю Олега Шевчука та діями фракції «Свобода» у броварській міськраді – місцеві князьки, вочевидь, беручи приклад зі столичної влади, намагаються залякати або фізично ліквідувати всіх неугодних. Припускаю, що до інциденту може бути причетний хтось із керівництва міста, бо наша фракція у міськраді перебуває у жорсткій опозиції до міського керманича Ігоря Сапожка та депутатів, які зрадили своїх виборців і тепер прислуговують йому. Однак «Свобода» не вперше стикається із подібним свавіллям, тому ми й надалі вестимемо боротьбу за права броварської громади», – зазначив Ігор Сабій.

Олег Шевчук розповів подробиці інциденту. За його словами, невідомий із закритим обличчям підійшов до нього ззаду та вдарив його ногою у голову з такою силою, що він втратив свідомість. Коли його дружина здійняла крик, нападник витяг пістолет.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.