Понеділок, 22 липня

На дільниці у Львові за Володимира Путіна проголосували 36 виборців

На виборчій дільниці у приміщенні генконсульства Росії у Львові за Володимира Путіна проголосували 36 осіб. Ще двоє виборців проголосували за Григорія Явлінського і один – за Ксенію Собчак.

Згідно з офіційною інформацією ЦВК Росії, безпосередньо у день виборів на дільниці у Львові проголосували 10 осіб, а інші 29 зробили це достроково (згідно з російським законодавством, дострокове голосування на закордонних дільницях проводиться не раніше, ніж за два тижні до дня основного голосування). Загалом виборча дільниця у Львові отримала на ці вибори майже 6 тис. бюлетенів, пише zaxid.net.

Офіційні результати голосування за президента Росії на виборчій дільниці у Львові

Офіційні результати голосування за президента Росії на виборчій дільниці у Львові

Зазначимо, вибори президента Росії пройшли у неділю, 18 березня. На пост глави РФ балотувалися восьмеро кандидатів. За офіційний повідомленням ЦВК РФ, чинний президент Росії Володимир Путін побив рекорд підтримки за весь час участі у виборах президента, отримавши 56,2 млн голосів виборців (76,66%). Друге місце на цьогорічних виборах президента Росії посів Павло Грудінін (11,8%), третє – Володимир Жириновський (5,66%), а телеведуча Ксенія Собчак отримала лише 1,67% голосів виборців.

Додамо, що впродовж цілого дня 18 березня біля приміщення російського консульства тривав пікет активістів націоналістичних організацій, які в руках тримали плакати з написами «Жодного голосу окупантові», «Крим – це Україна», «Валіза-вокзал-Росія», «Виборів Путіна тут не буде».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.