Понеділок, 27 травня

На честь загиблого львів’янина Артемія Димида створять стипендійний фонд УКУ. Як зробити пожертву

У понеділок, 20 червня о 20:00 год у Гарнізонному храмі Петра і Павла відбудеться парастас за загиблим на війні військовим Артемієм Димидом. Похорон Героя відбудеться у вівторок о 11:00 год. Усіх, хто прийде попрощатися з воїном, просять не купувати вінків та квітів, натомість можна буде зробити благодійну пожертву. Про це повідомили у соцмережах рідні воїна.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Як написала сестра захисника Климентія Димид, планують створити стипендійний фонд УКУ імені Артемія, на рахунок якого можна буде зробити пожертву на його честь. Стипендії заснують для студентів-істориків університету.

«Нами, родиною Артема, було прийнято рішення започаткувати Стипендійний фонд імені Артемія Димида в Українському Католицькому Університеті. Фонд буде забезпечувати освіту здібному студенту чи студентці, які бажають отримати якісну освіту та працювати на благо України», –зазначила Климентія Димид.

За посиланням ви зможете зробити пожертву.

Нагадаємо, що 27-річний Артемій Димид загинув на фронті під час обстрілу поблизу Донецька. Воїн був сином священника, капелана Майдану Михайла Димида та іконописиці Іванки Крип’якевич-Димид. Артем був завзятим пластуном, учасником Революції Гідності та російсько-української війни. Зокрема, був учасником бойових дій у складі батальйону спецпідрозділу «Гарпун» та полку «Азов». Батько Артемія Михайло Димид був першим ректором УКУ. Сам Артемій – правнук відомого українського історика Івана Крип’якевича.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.