На частині вул. Наукової у Львові змінять схему руху транспорту

На частині вул. Наукової у Львові змінять організацію руху транспорту, щоб полегшити складний поворот на вул. Княгині Ольги.

Відповідне рішення у вівторок, 21 листопада, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху, повідомляє zaxid.net.

Йдеться про поворот для транспорту, який їде по вул. Науковій з боку Кульпарківської, але повертає на вул. Княгині Ольги або ж розвертається поблизу «Оптіма плази», адже повернути на вул. Княгині Ольги безпосередньо на перехресті неможливо.

Складний поворот на вул. Науковій, на якому змінять організацію руху

Складний поворот на вул. Науковій, на якому змінять організацію руху

Як зазначив спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, зараз автомобілі не можуть одразу повернути на вул. Княгині Ольги з Наукової, адже змушені пропускати автомобілі, які їдуть у зустрічному напрямку.

Крім того, після повороту автомобілі змушені перелаштовуватись одразу в праву смугу руху, перетинаючі дві смуги.

Щоб спростити цей поворот, активісти ГО «Львів – безпечне місто» запропонували перенести пішохідний перехід на вул. Науковій на інший бік розвороту – далі від перехрестя з вул. Княгині Ольги. Таким чином автомобілі, які їдуть по Науковій зі Стрийської, пропускатимуть пішоходів, а в цей час транспорт, який їде по Науковій з Кульпарківської, зможе безперешкодно повернути на вул. Княгині Ольги.

Запропонована (вгорі) та нинішня (внизу) схеми руху на вул. 

Запропонована (вгорі) та нинішня (внизу) схеми руху на вул. 

Запропонована (вгорі) та нинішня (внизу) схеми руху на вул. 

Фази роботи світлофорів на розвороті на вул. 

Зазначимо, що цим розворотом користуються не лише водії приватних автомобілів. Саме такий поворот перебачений у схемах руку автобусних маршрутів №45 та 51.

Втілити зміни планують наступного року разом із будівництвом велодоріжок та реконструкцією тротуарів на вул. Княгині Ольги, які мерія планувала на 2017 рік, але перенесла на 2018 рік через брак коштів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.