На Бродівщині затримали лісоруба-браконьєра, який відловлював диких звірів

У Бродівському районі на території Пеняцької сільської ради у лісовому масиві, Пеняцького лісництва ДП Золочівський лісгосп впіймали лісоруба-браконьєра.

16 листопада 2017 року після сьомої години ранку районним мисливствознавцем Золочівського району Легоцьким Романом Любомировичем спіймано порушника правил полювання, жителя села Голубиця Бродівського району, який стальними петлями (тросиками) відловлював диких звірів, повідомляє Львівське обласне управління лісового господарства.

косуля

Порушник працює лісорубом у ПП «Вегера», яке займається рубкою лісу у лісогосподарських підприємствах, дав пояснення, що він ставив петлі на козулю в чому зізнався і провину свою визнав.

На порушника буде накладено штраф згідно ст. 85 ч. 2 у розмірі від 60 (1020, грн.) до ста двадцяти (2040,0грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Крім того він має відшкодувати збитки завдані мисливському господарству за незаконно знищену козулю у розмірі 32 тис. грн.

Оскільки територія на якій спіймано порушника належить до мисливських угідь державного мисливського резерву, і відшкодування збитків мало отримати Львівське ОУЛМГ, але у зв’язку з тим, що управління немає госпрозрахункового рахунку і не може отримати ці кошти, то їх можуть отримати органи місцевого самоврядування (Бродівська райрада).

Справа буде передана до суду за місцем скоєння і усе вирішить суд.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: