Вівторок, 26 вересня

На «Арені Львів» установлять антивандальні тренажери і створять тенісні корти

На стадіоні «Арені Львів» планується зробити значні оновлення.

Про це на брифінгу про спортивну інфраструктуру області розповіла директорка стадіону Ольга Манько, яка очолює підприємство з 2020-го року, пише 032.ua.

«Одним із моїх пріоритетів було зміцнення матеріально-технічної бази підприємства, і завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді і спорту вдалося закупити у цьому році нові газонокосарки, реноватор, нові лампи для освітлення газону. Плануємо оновити серверне та медіаобладнання. Також вдалося закупити захисні плити для газону для проведення концертів, і тепер організатори великих турів можуть надійно планувати графік гастролей із нашою локацією», – зазначила Ольга Манько.

Вона також розповіла, що і далі планується залучення нових партнерів, щоб акумулювати кошти на  поточні та капітальні ремонти стадіону і розвиток в напрямку його оновлення. За її словами, найбільш вигідною є співпраця щодо проведення матчів збірної, футбольних матчів УПЛ, концертів, а також форумів та конференцій, які тривають по декілька днів.

Окрім того, вона повідомила, що на території стадіону компанія «Нова Пошта» планує встановити антивандальні тренажери, на яких зможуть займатися усі охочі, а також наразі ведуться переговори щодо створення на стадіоні тенісних кортів.

«Робимо все, аби стадіон став центром культурного, мистецького, спортивного та концертного життя міста», – наголосила директорка найбільшої спортивної арени області.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.