МЗС Польщі відреагувало на антипольський марш у Львові

«Такого типу події можуть спричинити непотрібну напругу між громадянами обох країн»

МЗС Польщі відреагувало на марш із антипольськими лозунгами організований праворадикалами у Львові у неділю, 4 березня.

«Міністерство закордонних справ Республіки Польща із занепокоєнням відзначило перебіг маніфестації, яку організував «Національний корпус» під гаслами «Львів не для польських панів» і «кому належить Львів», – йдеться у повідомленні МЗС. – Такого типу події можуть спричинити непотрібну напругу між громадянами обох країн».

МЗС Польщі вважає, що зміст листівок, які роздавали перед маршем «в очевидний спосіб викривлюють польсько-українську історію».

У повідомлені також нагадали, що Польща багато років підтримує Україну як у політичному та оборонному аспектах, так і в економіці (включаючи енергетику).

МЗС Польщі також висловлює надію на те, що українська влада відсторониться від поглядів, представлених організаторами маніфестації у Львові та пов’язаними з ними колами. Міністерство закордонних справ ще раз підкреслює свою готовність до подальшого діалогу з правових питань, що випливають з минулого.

Як інформував ZAXID.NET, у неділю, 4 березня, близько тисячі членів праворадикальних організацій із «Національного корпусу», «Національних дружин», ВО «Свобода» та «Правого сектору», провели у Львові марш під антипольськими гаслами. Учасники ходи викрикували гасла «Місто Львів не для польських панів», «Пам’ятай, чужинець, тут господар українець», «Хто ми? Українці! Чого ми хочемо? Влади!», «Наша земля – наші герої», «Ідея нації – проти деградації» та інші.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.