Понеділок, 22 червня

Митники на Львівщині виявили контрабанду ліків вартістю 2,2 мільйони гривень у водія з Івано-Франківщини

Заборонені препарати для лікування діабету та схуднення намагалися ввезти через “Шегині – Медика”

На контрольно-пропускному пункті “Шегині – Медика” у Львівській області співробітники митної служби під час перевірки транспортного засобу виявили значну партію лікарських препаратів, заборонених до обігу в Україні. Загальна кількість вилучених медикаментів склала 111 одиниць, а їхня орієнтовна вартість сягає близько 2,2 мільйона гривень, пише Суспільне.

До пункту пропуску в напрямку в’їзду в Україну прибув автомобіль марки Mercedes-Benz Sprinter. За кермом перебував 24-річний житель Івано-Франківської області, який обрав для проїзду смугу “зеленого коридору”, що передбачає відсутність товарів для декларування.

За фактом виявлення незаконного вантажу митники склали протокол про порушення митних правил відповідно до частини 3 статті 471 Митного кодексу України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.