п`ятниця, 1 березня

“Ми казали “Вась!”, а він озирався і гордо казав: я – Василь. Таке українське виховання було”, – Дмитро Кацал про Василя Сліпака

У Львові пропонують перейменувати вулицю на честь добровольця й оперного співака Василя Сліпака. Нині останній день, коли можна віддати свій голос

Про це повідомляє “Еспресо.Захід“.

Триває голосування за перейменування вулиць Львова. Одна з них може отримати назву оперного співака та добровольця Василя Сліпака. Соліст Паризької опери покинув світову сцену, аби захищати Україну від російської агресії. Виріс у Львові, співав у хоровій капелі “Дударик”. Сусід і товариш Василя Сліпака Дмитро Кацал каже, що, крім таланту до музики, був дуже товариським.

“Василь був дуже кумедним, компанійським та позитивним. Ми його кликали: “Вася!”, а він озирався і гордо казав: “Я не Вася, я – Василь”, – пригадує Дмитро Кацал. – Тобто виховання в нього було дуже таким ясним і яскраво українським”.

Друг Василя Сліпака Любомир Жеребецький також відзначає великий патріотизм Василя Сліпака. 

“Коли почався Євромайдан, я не думаю, що хтось за кордоном з українців був настільки активним, як Василь, – пригадує Любомир Жеребецький. – Він більше нічого не робив і, може, й не спав, лиш цікавився, що відбувається в Україні. Він вимагав і виборював підтримку світу ще тоді”. 

На честь Василя Сліпака пропонують перейменувати вулицю Михайла Глінки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.