Музична контрабанда по-львівськи

image-0-02-05-514fc7ed70f191e348f9f00ead834c70461dcbb7a67f13f89eb34849ce1bdab3-vНа українсько-польському кордоні працівники Львівської митниці ДФС затримали «меломана» з музичним обладнанням вартістю майже 300 тис. гривень.

Сьогодні, 15.12.2016 року, громадянин України, 22-річний тернополянин, повертався з Республіки Польщі в Україну через пункт пропуску «Краковець – Крчова» (Львівська обл.) автомобілем «AUDI A4». Для перетину кордону обрав смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії тих, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Під час візуального огляду транспортного засобу в працівника митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

Автомобіль скерували до місця поглибленого огляду товарів та транспортних засобів. Там у салоні та багажному відділенні було виявлено 15 одиниць музичного обладнання загальною вартістю 291 154грн, а саме: звукову карту, синтезатори, мікрофон, аудіоінтерфейс, мікшерні пульти, аналогову ритм-машину тощо.

Отже, громадянин порушив встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю: не заявив та не задекларував про наявність у нього товару в обсягах, що, відповідно до ч.1 ст.374 Митного кодексу України, перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

За цим фактом складено протокол за ознаками порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено, справу скерують до суду.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.