«Моя хата з краю, нічого не знаю» – чиновники міськради пояснюють львів’янам проблеми в місті (фото)

11949536_919015121497775_543450832_n

 

«То не на балансі міста…Місто тут ніпричому» – написав головний спеціаліст управління міжвідомчої координації департаменту розвитку Львівської міської ради Антон Шишкін. Так чиновник прокоментував кадри з відео в Інтернеті про «Два Львова», яке набрало розголосу серед львів’ян. У відеоролику містянам показали дві паралельні реальності: Львів для туристів і для простих людей.

У відеоролику продемонстрували  розбиті тротуари у мікрорайонах Львова, стихійні ринки, закинуті заводи та купи сміття в парках, в той час, як центр міста з кожним днем перетворюється на площу фестивалів та гастрономічний майданчик для туристів. Чиновник міськради палко відреагував на кадри розбитого підземного переходу поблизу закинутого Львівського автобусного заводу на перехресті вулиць В. Великого – Стрийська. «Підземний перехід Стрийська – не балансі міста …Місто тут ні причому..» – коментує Антон Шишкін. Також чиновник переклав проблему стихійних ринків в місті на «плечі» міліції, а в занедбані парки – на самих львів’ян.

Нагадаємо, що інтернет-видання «Львівський портал» оприлюднило відеоролик «Ось такі вони контрасти Львова Львів для туристів і Львів для львів’ян»

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.