“Моршинська”, якою володіє російський олігарх Фрідман, має бути націоналізована

3 березня народні депутати ухвалили закон, яким передбачено примусове вилучення майна, власниками якого є російська федерація та її резиденти “на користь держави України”.
Джерело: Діло.

Львівський журналіст Олег Радик з цього приводу звернувся до влади та заявив, що “Моршинська” має перейти у власність держави:

“Вода Моршинська. Ця торгова марка і завод мають знову перейти у власність держави. Шановні правоохоронці і державні мужі. Вам щедро даватимуть мільйони. Щоб ви не побачили Моршинську, як російський актив. Повірте, ми побачимо ці мільйони. Не може бути, щоб по цілому світу активи російського олігарха Фрідмана банили, а ми в рот води набрали”.

На території Львівщини успішно функціонує одне з підприємств IDS Borjomi Ukraine. У їх власності зокрема перебувають ТМ “Моршинська”, “Миргородська”, Borjomi, Aqua Life та “Аляска”.

IDS Borjomi International – одна з компаній “Альфа-груп” російських мільярдерів Михайла Фрідмана та Германа Хана.

До слова, згідно інформації наданої депутатом Андрієм Герусом, ТМ “Моршинська” входить до списку активів, які мають націоналізувати на користь України.

Структури “Альфа-груп” російських мільярдерів Михайла Фрідмана та Германа Хана на побоюваннях про можливу націоналізацію компанії IDS Borjomi хоче віддати цей бізнес вдові грузинського бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі.

Нагадаємо, Михаїл Фрідман – російський олігарх, власник Альфа-Банку та спонсор джазового фестивалю у Львові. Фрідман потрапив під санкції західних країн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.