Молдовський спирт користується популярністю в український контрабандистів

Вчора на українсько-молдовській ділянці державного кордону затримали порушника з тарою для закупівлі спирту та коштами для розрахунку. Чоловіка виявили співробітники Держприкордонслужби та Нацгвардії, які спільно несли службу на ділянці відділу «Гулянка» Котовського загону.

Інформацію про правопорушення отримав дільничний інспектор прикордонної служби. Вже невдовзі правоохоронці на напрямку українського населеного пункту Нестерове та молдовського Новокомісарівка за 5 метрів від лінії кордону затримали громадянина України на автомобілі «ВАЗ». Під’їхавши до держрубежу місцевий житель почав переносити на суміжну територію каністри. Як з’ясувалося згодом, вони були порожніми. Загалом поряд з транспортним засобом військовослужбовці нарахували 23 ємності на 25 та 30 літрів. Крім того, під час подальшої перевірки в транспортному засобі під сидінням знайшли і кошти у розмірі 470 доларів США.

Зі слів затриманого, за дані кошти він мав намір закупити в Молдові контрабандний спирт.

Наразі відносно 28-річного чоловіка складено протокол адміністративного провадження, а каністри та кошти передано представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.