Між Замарстинівською та проспектом Чорновола збудують підземний паркінг. Мапа

Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили ТОВ «Експерт-інвест» на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Між вулицею Замарстинівською та проспектом Чорновола планують побудувати підземний паркінг.

Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили ТОВ «Експерт-інвест» на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 30 березня, пише Твоє місто.

Згідно з рішенням, гранично допустима висота забудови має становити 3 м, а відсоток забудови — 12,8%. Очікувана кількість паркомісць — 213. Площа забудови становить майже 4,5 га.

Варто зауважити, що в липні 2016 року виконавчий комітет затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво у цьому місці багатоквартирних житлових будинків із громадськими приміщеннями та паркінгом. Згідно з інформацією ДАБІ, декларація про початок підготовчих робіт на цій території надійшла у вересні цього ж року.

Замовником будівництва та орендарем земельної ділянки з 2008 року, згідно з даними кадастрової карти, є  ТОВ «Експерт-інвест». Основним видом діяльності компанії є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Засновниками компанії є Олександр Берба та Олександр Фтомін, які, згіно з даними Youcontrol, також є засновниками групи компаній ТОВ «Авалон Інкомпані».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.