Понеділок, 22 квітня

Між Україною і Польщею побудують транскордонний автобан Via Carpatia

На початку березня у Варшаві має поновитися двостороннє обговорення реалізації проекту міжнародного автобану Via Carpatia.

Via Carpatia

Про це wschodnik.pl повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури України.

«Польської стороною створено Робочу групу для реалізації Ланьцутської Декларації. Міністерством інфраструктури України надано кандидатуру для участі в даній Робочій групі. Перше засідання вищезгаданої робочої групи заплановано на 03.03.2017 в Варшаві. Також питання реалізації даної декларації обговорювалися в ході ряду двосторонніх зустрічей », – повідомляють в прес-службі.

Під час першого засідання Робочої групи будуть обговорюватися план робіт зі створення маршруту Via Carpatia на 2017 рік.

За даними Міністерства інфраструктури, підписавши вищезгадану Декларацію, українська сторона взяла на себе ряд зобов’язань. Йдеться про розвиток транспортної інфраструктури в карпатському регіоні.

«Інтенсивно співпрацювати з метою усунення існуючих перешкод для безперебійних міжнародних перевезень в регіоні Карпат. Прагнути створити такі умови для транспорту, щоб транзитні перевезення вантажів і пасажирів уздовж маршруту Via Carpatia були ефективними, економічно виправданим і більш безпечним для навколишнього середовища, ніж в даний час. Забезпечити тісну співпрацю на міжурядовому рівні в рамках будівництва прикордонних ділянок доріг і звернутися за допомогою в Міжнародні фінансові установи з приводу будівництва необхідної дорожньої інфраструктури та інструменту об’єднання Європи (CEF) або інших європейських програм », – відзначають в прес-службі. Крім того, українська сторона повинна прагнути поліпшити транспортний потік вантажівок, будуючи відповідну інфраструктуру і знявши обмеження на тоннаж, в тому числі і на прикордонних ділянках міжнародних автомобільних маршрутів.

Також українська сторона взяла на себе зобов’язання робити все можливе для подальшого розвитку автомобільного маршруту Via Carpatia.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: