Митниця та Львівська політехніка розширюють співпрацю

Керівництво Львівської митниці ДФС взяло участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції.

24-25 вересня у Львівському національному університеті «Львівська політехніка» відбулась науково-практична конференція на тему «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики». Участь у ній взяв заступник начальника митниці Андрій Тодощук. Він виступив з доповіддю «Основні тенденції зовнішньоекономічної діяльності у Львівській області». Зокрема проінформував слухачів про останні зміни в митному законодавстві, заходи, які митниця вживає для спрощення митних процедур та заохочення інвесторів розвивати бізнес на Львівщині.

Так, кількість суб’єктів ЗЕД з інших областей, що почали здійснювали митне оформлення товарів у зоні діяльності Львівської митниці ДФС, порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 69,3%. Також на 20% збільшилась кількість активних учасників ЗЕД. Загалом, вони перемістили через митний кордон України товарів на 40,6 млрд грн, що на 57% більше, аніж минулого року.

Серед спрощень для суб’єктів ЗЕД активно впроваджуються електронне декларування і становить 98%, також на 66% збільшилась кількість митних декларацій типу ЕА (за такою декларацією товар безпосередньо з кордону переміщують на склади підприємства).

Варто зазначити, що співпраця митників та політехніків має давню і добру традицію. Так, підписано меморандум про співпрацю між ЛМ ДФС та Львівською політехнікою. Чимало випускників вишу працюють у Львівській митниці, а студенти щороку проходять тут практику.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.