Митнитки затримали автобус «нафарширований» м’ясопродуктами

Учора ввечері працівники митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці ДФС запобігли ввезенню в Україну майже тонни м’ясопродуктів. Їх намагались ввезти з Республіки Польщі у рейсовому автобусі. Для цього водій  одного з підприємств Львівщини у транспортному засобі, у відсіку для інструментів, змайстрував спеціальний тайник. Ще чотири сховки були за колісними арками автобуса. Загалом у цих тайниках було 880 кілограмів м’ясопродуктів, зокрема печінка волова морожена, сосиски курячі, фарш волово-свиний.

Оскільки водій намагався перемістити товар з приховуванням від митного контролю з використанням спеціально виготовлених сховищ,  працівники митниці, окрім  товару,  вилучили ще   й автобус «SETRA», як доказ у справі про порушення митних правил. Окрім того митниця скерує відповідні документи до Укртрансінспекції для застосування санкцій до цього перевізника.

За цим фактом за ст. 483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Вартість вилученого буде встановлено додатково. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: