Місту обіцяють 10 місць у підземному паркінгу на площі Міцкевича

У Львові планують реконструювати площу Міцкевича, змінити організацію руху транспорту навколо та облаштувати під нею однорівневий паркінг на 40 місць, який зможе слугувати й укриттям. Як зазначив у коментарі Tvoemisto.tv директор компанії-забудовника ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» Євген Зінов’єв, із запроєктованих паркомісць – 30 належатимуть готелю, який планують збудувати на пл. Міцкевича, 9, а інші 10 виділять місту. Фінансування паркінгу відбудеться за кошти забудовника.

«Готель має бути забезпечений паркомісцями для клієнтів, відвідувачів та мешканців міста, тому це рішення в інтересах всіх сторін. Із 40 запроєктованих місць 10 з них передадуть Львівській міській територіальній громаді», – каже Євген Зінов’єв.

Заначимо, що прохання про розробку детального плану території отримало ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» у червні 2022 року. За даними Youcontrol, компанія зареєстрована у 2004 році за адресою: місто Львів, вул. Героїів УПА, 72. Керівником організації є Євген Зінов’єв, а кінцевими бенефіціарними власниками Віталій Антонов (власник ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (заправки «ОККО») та Василь Даниляк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.