п`ятниця, 14 червня

Місто не підтримало будівництво двох багатоквартирних будинків у Брюховичах

Сьогодні виконком не підтримав питання щодо будівництва підприємцями двох багатоквартирних житлових будинків на вулиці Курортній у смт Брюховичі. У мерії наголошують: на відповідних ділянках простягається ліс, який потребує збереження, а відтак будуть скеровані звернення до Державної екологічної інспекції та інших контролюючих органів, аби унеможливити вирубку цінних дерев.
Джерело: ЛМР,

«Цей проєкт рішення виконкому виносився близько року тому. В нас і тоді, і зараз був туди виїзд. Тоді ми відмовили у видачі містобудівних умов та обмежень, тому що там є не просто зелені насадження, а повноцінний ліс.

На жаль, виїзд, який відбувся нещодавно, показав, що багато дерев вже знищено з того часу. І хоча ця ділянка є у приватній власності підприємців, але, я вважаю, що це — вандалізм. Там є красиві повноцінні дорослі дерева, які повністю знищили.

Дуже прикро, що раніше Брюховицька селищна рада фактично повиділяла ділянки в лісі, який мав би максимально зберігатись», – пояснив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Відтак, члени виконкому не підтримали проєкти рішень: «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Перформенс 2» двосекційного багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Курортній у смт. Брюховичі Львівської області» та «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. Міндером Б. С. багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Курортній у смт. Брюховичі Львівської області».

«Я пропоную протокольно звернутись до екологічної інспекції та контролюючих органів за дотриманням зелених зон, аби обстежити ці території і надати висновок щодо того, яким чином здійснюється контроль за неможливістю вирубки цінних дерев, які там є», – наголосив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.