Понеділок, 27 травня

Місто має виділити близько 30 млн грн на погашення боргів ІІІ ТМО, зокрема – гінекології на Русових

6 грудня на сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу щодо підтримки Третього медичного об’єднання. Із міського бюджету повинні виділити близько 30 млн грн для погашення боргів, які зараз є у лікарні, зокрема й у 3-їй міській клінічній лікарні на вулиці Русових. Кілька тижнів тому цю гінекологію планували реорганізувати. 

Джерело: секретар комісії охорони здоров’я та соціального захисту ЛМР Євген Кузик у коментарі Tvoemisto.tv 

«Сьогодні Леся Кобецька (керівниця Третього ТМО  ред.) підписала указ про скасування реорганізації лікарні. На сесії підтримали програму підтримки ТМО №3. В ухвалі йдеться про виділення коштів з міського бюджету, щоб оплатити борги, які існують. Третя ТМО має близько 30 млн грн боргів», – сказав він.

Зазначимо, що гінекологічне відділення ВП «3-я МКЛ м. Львова», що на вулиці Русових, 4, хотіли реорганізувати, а колектив перевести до відділення на вулиці Раппапорта, 8 і частково – Раппапорта, 6. Офіційною причиною був аварійний стан приміщення, проте в комісії охорони здоров’я та соціального захисту ЛМР зазначали, що відділення у доброму стані. Згодом дію наказу про реорганізацію відділення скасували.

Як додав Євген Кузик, переводити колектив до відділення на вулиці Раппапорта, 8 і частково – Раппапорта, 6 не будуть. 

«Є висновок, що приміщення перебуває у стані від задовільного до аварійного. У мене є затвердження експерта щодо цього висновку, в якому є багато помилок. Загалом цей висновок низької якості, є неточності і технічні помилки, прийняті і навмисно занижені показники», – додав він.

За словами секретаря комісії охорони здоров’я та соціального захисту ЛМР, під час сесії колектив 3-ї міської клінічної лікарні на вулиці Русових закликав депутатів створити робочу групу з представників усіх фракцій, управління охорони здоров’я, а також представників колективу, щоб ґрунтовно вивчити факти проявів булінгу, ейджизму, упередженого ставлення до окремих працівників, обмеження їхньої роботи, залякувань та інших причин колективу щодо висловлення недовіри  керівництву ТМО. Крім того, лікарі вимагають пояснити колективу реальні причини створення наказу №686-В від 21.11.2022 р. «Про реорганізацію гінекологічного відділення ВП 3-я МКЛ м. Львова і зміну істотних умов праці працівників».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.