п`ятниця, 23 лютого

Мета Львова – стати столицею ІТ в Європі, – Садовий

У п’ятницю, 29 червня, у Львові почалась конференція «ІТ Jazz». Подія відбувається у дворику львівської Ратуші.

«Дуже часто мене запитують, а чому ІТ-кластер відбувся у Львові, чому в Україні, де люди сваряться, б’ються між собою. Я думаю, що була Божа ласка зрозуміти, що в складні часи треба об’єднати енергію. Ця енергія, яка дуже часто іде на боротьбу, на конкуренцію – вона була об’єднана.

І за 10 років ми маємо Брукфілд, ми маємо прекрасне середовище і ми маємо дуже амбітні цілі на наступні роки. Насправді, це велика честь бути столицею ІТ в Україні. Я думаю, що наступна мета – бути столицею ІТ в Європі», – зазначив під час конференції Андрій Садовий, міський голова Львова, пише zaxid.net.

Конференція щороку збирає представників влади, інвесторів, керівників ІТ-компаній та бізнес-експертів для спільного обговорення світової та української економіки та ІТ-індустрії. Цього року головним спікером події став директор McKinsey Global Institute Джонатан Ветцель. Також учасників привітали посадовці Львівської міської ради, інформує прес-служба мерії.

Другого дня конференції, у суботу, 30 червня, відбудеться закладення першого каменю Innovation District IT Park, у якому візьме участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також в межах Leopolis Jazz Fest та конференції IT Jazz, в третій день конференції 1 липня, відбудеться зустріч з представником Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Гаррі Кахілл, експерт з групи консультування малого бізнесу ЄБРР розповідатиме про тренди індустрії інформаційних технологій та консультативну допомогу для українського бізнесу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: