Мешканців Львівщини закликають оплачувати комунальні послуги для безперебійної роботи критичної інфраструктури

Сьогодні Львівщина є гуманітарним коридором між Європою та областями, які зазнають найбільших руйнувань під час військових дій. Також Львівська область щодня приймає українців, які покидають свої домівки через війну. В області усі об’єкти критичної інфраструктури працюють належним чином.

За три тижні війни на Львівщині не було значних перебоїв в роботі служб, що відповідають за комунальні послуги. Їх працівники цілодобово на сторожі безпеки та комфорту мешканців області, повідомляє пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Надійна робота комунальних служб, в т.ч. підприємств електро-, газо-, тепло-, водопостачання в умовах воєнного стану може бути забезпечена виключно у випадку оплати за спожиті енергоносії.

Відповідні служби забезпечують постійний доступ населення до газу, електрики та води. А це комфорт та безпека мешканців області та українців, які знайшли тут притулок.

«Відтак, кожного закликаю зробити свій внесок у забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, оплативши комунальні. Водночас особи, які займаються підбуренням та закликами про несплату комунпослуг, будуть виявлятися та до них будуть вживатися відповідні заходи», – зазначив керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА Богдан Кейван.

Leopolis.news

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.