Мені дали не ті ліки, – львів’янка, яка народила мертву дитину

У пологовому будинку проводять службове розслідування

У пологовому відділенні комунальної лікарні №3 у Львові 23-річна Тетяна Стронціцька народила мертве немовля. Жінка стверджує, що це сталось через таблетку, яку їй напередодні дала лікуючий лікар.

«Тієї ночі я відчула сильний біль. Лікарка дала препарат «Гініпрал», який зупиняє роди, і сказала лягати спати. Наступного дня я відчула, що дитина себе по-іншому поводить. Зрештою, сама зініціювала КТГ. І вже тоді я побачила, що там просто прочерки, взагалі нічого немає», – розповіла Тетяна Стронціцька.

Діагностика підтвердила – серце ще не народженої Поліни вже не билось.

«Я не вірив до останнього моменту, я ще й досі не вірю, що так сталось. Ми чекали до останнього моменту, вже всі були готові», – додав Олег Стронціцький, батько дитини.

Сама ж лікарка не коментує, чому дала пацієнтці цей препарат.

«Я не можу давати коментарі, які виходять за межі медичної документації, є історія хвороби, в якій все записано», – розповіла лікар-акушер, лікуючий лікар Тетяни Стронціцької Оксана Колодій. При цьому лікарка підтвердила, що стан цієї пацієнтки і плода був задовільний.

Через що померла дитина – зараз встановлюють судмедексперти. У лікарні ж перевіряють дії лікуючого лікаря. Чи мала вона давати Тетяні препарат «Гініпрал» – встановить службове розслідування.

Коли дитина померла в утробі, Тетяні в пологовому сказали ще два дні ходити з мертвою дитиною. Батько Тетяни, переживаючи вже за життя доньки, зателефонував своєму знайомому лікарю з іншого медичного закладу.

«Вона сказала, що треба щось робити, бо в Тані може бути зараження. Зрештою, вона сама знайшла якісь “кінці” і подзвонила в пологовий, лише після цього вони почали стимулювати роди», – розповів батько Тетяни Ігор Майко.

Тетяна народила мертве дитя вагою майже чотири кілограми. Результати судмедекспертизи обіцяють повідомити за тиждень.

Породілля Тетяна Стронціцька є невісткою легендарного екс-воротаря «Карпат» Богдана Стронціцького.

Джерело: zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.