Mason Lemberg. Причиною вбивств українців на фоні епідемії є всього один фактор – російська пропаганда

Причиною вбивств українців на фоні епідемії, окрім деструктивної антидержавної антилюдської діяльності “чемпіонів світу в боротьбі з ковідом”, є всього один фактор: російська пропаганда, яка втілена в двох основних джерелах.

Діяльності підконтрольних москві ЗМІ, які не будучи здатними всунути “Спутнік”, розкачають протилежну тему про шкідливість вакцини. І індикаторів того, що тема є системною, організованою і керованою кремлем є безліч, починаючи від однакових штампів про “минерабів” і закінчуючи тим, що всі пропагандистські антивакцинаторські матеріали виготовлені російською, в одному стилі і поширюються з одних джерел.

Діяльності московської секти в Україні.

І тут тепер знову ж постає питання: вся ця інформаційна антивакцинаторська кампанія = вбивства українців, в контексті таких самих провальних дій влади, якось погодджені з владою чи це окрема історія?

Все те, накладене на темність і неосвіченість “простого наріду” й приводить до вбивств.

І я навіть вже якось змирився з тим, що жертвами стають люди, які вже котрий раз наступають на ті ж самі граблі, ведучись на системну брехню ворогів.

Але чому від мають страждати чесні громадяни, наприклад старші люди, які тяжче переносять хворобу, які є відповідальними щодо себе і суспільства, які не можуть потрапити до лікарні тільки через те, що там лежить здоровий 30-40-річний бугай з фекаліями в голові про те, що він не зможе народжувати після вакцини?

Про автора. Mason Lemberg (псевдонім) – політичний оглядач.

Джерело: Еспресо.Захід

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.