Маркіян Мальський офіційно став головою Львівської ОДА

Маркіян Мальський представлятиме президента у Львівській області

35-річного Маркіяна Мальського офіційно призначили головою Львівської ОДА. Відповідний указ з’явився на сайті глави держави у суботу, 6 липня.

Указ про призначення Маркіяна Мальського головою Львівської ОДА Зеленський підписав 5 липня. Офіційно представити нового голову ЛОДА президент має сьогодні під час робочої поїздки до Львова, пише zaxid.net.

35-річний юрист Маркіян Мальський є сином декана факультету міжнародних відносин ЛНУ, який у 2010-2014 рр. був українським послом у Польщі. До призначення головою ЛОДА Мальський-молодший був почесним консулом Австрії у Львові. Мальський є кандидатом юридичних наук, також він є головою західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger. Маркіян Мальський одружений та має двох синів.

Судячи із декларації Мальського, у 2018 році юрист заробив 8,7 млн грн. Дружина Мальського Андріана заробила 101 тис. грн, працюючи у Львівському медичному університеті. Дружна Мальського також володіє цінними паперами ТОВ «Провесінь Агроінвест» на 3,8 млн грн. Маркіян Мальський задекларував 232,2 тис. грн на банківському рахунку, 56,4 тис. доларів, 32,3 тис. євро, 42,7 тис. злотих готівкою. Андріана Мальська задекларувала 33,1 тис. доларів готівки.

У Маркіяна Мальського є шість квартир у Львові, ще однією володіє його дружина Андріана. Їй також належить земельна ділянка площею 1200 м² у селі Підгородці Сколівського району. Мальський має у власності два автомобілі – Audi Q7 2017 року та Mercedes GL550 2007 року випуску.

Маркіян Мальський є членом 10 громадських організацій, серед яких ГО «Клуб ділових людей Львова», ГО «Львівський професійний альянс», «Торгово-промислова плата України» тощо.

Раніше Маркіян Мальський публічно відмовився від посади голови ЛОДА. Він пояснив своє рішення неможливістю залишити посаду почесного консула Австрії у Львові та бажанням завершити роботу над докторською дисертацією. Однак потім він змінив свою думку.

До Маркіяна Мальського головою Львівської ОДА був Олег Синютка, який очолював область понад чотири роки – з грудня 2014 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: