Мама трьох дітей відкрила у містечку на Львівщині перший барбершоп

У Новому Роздолі це стало подією.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Ірина Савка понад шість років займалася перукарською справою як найманий працівник. Мати трьох дітей, давно мріяла відкрити свій бізнес і працювати на себе. Для цього не переставала вчитися на курсах, удосконалювати здобуті знання та професійні навички, у тому числі й в академії перукарського мистецтва Володимира Новоградського.

Переломним у житті Ірини став візит до Новороздільського відділу Стрийської філії ЛОЦЗ, куди вона звернулася після звільнення з роботи. Кар’єрний радник ознайомила її з послугами служби зайнятості, активними заходами, перспективами працевлаштування. Під час розмови з’ясувалося, що жінка не тільки вмотивована до праці, а й має намір зайнятися бізнесом. Досконало вивчивши програми, спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив, вона надала перевагу проєкту «Рука допомоги».

Успішно захистивши бізнесплан, підприємиця отримала стартові кошти для закупівлі обладнання та матеріалів, а згодом відкрила у Новому Роздолі барбершоп.

«У маленькому містечку на Львівщині це стало справжньою подією. Адже зазвичай місцеві чоловіки користувалися послугами салонів-перукарень, а голили обличчя вдома самостійно», – поінформували у Львівському обласному центрі зайнятості.

«Барбершоп – це особлива культура, своєрідний чоловічий клуб, де можна привести себе в порядок, поспілкуватися з друзями, однодумцями, посмакувати кавою або просто розслабитися, – каже Ірина Савка. – Головна «фішка» нашого салону – професійність майстрів. Якщо клієнти покидають приміщення з усмішкою, якщо вони задоволені якістю послуг, рівнем обслуговування, ціновою політикою, тоді заклад буде користуватися гарною репутацією».

У перспективі майстриня планує розбудовувати бізнес, зокрема створити ще одне робоче місце для барбера та здавати його в оренду, активно напрацьовувати базу клієнтів та збільшувати асортимент послуг. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.