Вівторок, 26 вересня

Львівводоканал відкрив Центр води на Сихові

Львівводоканал відкрив новий сервісний центр та центр розливу питної води на вул. Хуторівка, 24, що у Сихівському районі міста.

У Центрі води споживачі можуть отримати такі ж послуги, як і у сервісному центрі на вул. Зеленій. А ще у цій локації працюватиме лінія розливу фільтрованої води. Тут львів’яни можуть користуватися водоматами та набирати доочищену водопровідну воду за доступною ціною – 1,20 грн за літр.

«Вода – це наш основний продукт і ніхто, окрім нас, не має стільки досвіду і знань стосовно того, якою має бути ідеальна вода. У водопровідну систему міста Львова ми подаємо воду з глибоких артезіанських свердловин такою, якою її створила природа, не фільтровану, лише мінімально дезінфіковану розчином гіпохлориту натрію. Однак, протікаючи через застарілі водопроводи, вода подекуди «збагачується» зайвим залізом, її властивості погіршуються. Саме тому є попит на доочищену воду для питних потреб.

Наша вода проходить кілька етапів фільтрування, пом’якшення та мінералізацію. У водоматах сервісного центру вода коштуватиме 1,20 грн за літр. Водомати працюють цілодобово у будівлі сервісного центру. Однак процес доочищення прямо залежить від наявності електроенергії», – зауважив директор ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.

Разом із тим у Центрі води мешканцям надаватимуть основні сервісні послуги Львівводоканалу, зокрема:

  • – інформація щодо нарахувань та показників лічильників холодної води;
  • – зміна власника особового рахунку;
  • – укладення договору та видача довідок;
  • – реєстрація заявок на отримання технічних умов;
  • – купівля та встановлення лічильників на воду;
  • – заявки на проведення лабораторних досліджень якості води тощо.

«Одночасно мешканців обслуговуватиме троє менеджерів. Клієнти зможуть подати заявки на отримання усіх послуг, які надає наше підприємство та одразу оплатити їх у терміналі. Аби люди не очікували, у сервісному центрі діє електронна черга», – зауважив Дмитро Ванькович.

Новий сервісний центр працює за звичним графіком: з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 та у п’ятницю з 08:00 до 16:00.

Відкривати такі Центри води планують і в інших районах міста.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.