Львівський університет – у трійці лідерів рейтингу українських ВНЗ

Такими є результати за показниками бази даних Scopus, передає Львівська газета

Львівський національний університет імені Івана Франка є одним із «найцитованіших» вищих навчальних закладів України. Про це свідчать найновіші дані наукометричної бази Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікує навчальний заклад або його працівники. Про це повідомляє прес-центр ЛНУ імені Івана Франка.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – показником, що формується на основі кількості наукових публікацій і їх цитувань. Як зазначає «Освіта.ua», станом на квітень 2018 року до бази даних Scopus включено 162 заклади вищої освіти України, що на 26 навчальних закладів більше ніж у квітні 2017 року.

Згідно з даними рейтингу, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Т. Шевченка — 84, Харківський національний університет ім. В. Каразіна — 65 і Львівський університет імені Івана Франка — 55.

Традиційно найвищий індекс Гірша у Львівському університеті мають науковці фізичного, хімічного, біологічного, механіко-математичного факультетів і факультету електроніки та комп’ютерних технологій.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.