Понеділок, 22 липня

Львівський торгово-розважальний центр не впускає надзвичайників на перевірку

З 2016 року між Державною службою надзвичайних стиуацій та ТРЦ “Форум Львів” тривають суди.

Про це йдеться у відповіді Головного управління Державної служби з Надзвичайних ситуацій у Львівській області на інформаційний запит одної з громадських організацій Львова, датований 25 січня цього року, копія якого є у розпорядженні Варіантів.

У документі йдеться, що планова перевірка торгового центру “Форум Львів” проводилась в період з 11 по 22 квітня 2016 року, однак працівиків ГУ ДСНС у Львівській області не допустили. Про це склали акт про недопущення до проведення перевірки, скерований позов до суду.

29 серпня 2016 року окружним адміністративним судом Києва винесена постанова №826/7196/16, якою надано дозвіл на проведення перевірки торгового центру “Форум Львів” і зобов’язано приватне акціонерне товаритсов “Мульті Весте Україна 3” допустити працівників ДСНС до проведення перевірки. Рішення у цій справі не набрало законної сили в звязку з подачею ПрАТ “Мульті Весте Україна 3” апеляційної скарги до Київського апеляційного адміністративного суду. Розгляд цієї справи зупинений судом за заявою ПрАТ “Мульті Весте Україна 3”.

У коментарі Варіантам речник Головного Управління ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев підтвердив цю інформацію. Він додав:

“Від часу введення цього торгового центру не було перевірок. Було обмеження відповідно до чинного законодавства, діяв мораторій. Мораторій зняли, перевірку хотіли провести, але нам не дали це зробити. Відтак ми звернулись у суд, що триває. Наш інспектор там не був з перевіркою по сьогоднішній день.”

Зазначимо, що ТРЦ “Форум Львів” відкрили наприкінці вересня 2015 року. На початку березня 2016 року в ньому двічі провели псевдомінування.

Львівський торгово-розважальний центр не впускає надзвичайників на перевірку

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.