Львівський патологоанатом вимагав хабарі за розтини та підготовку до похорону у родичів померших

Двоє працівників патологоанатомічного відділення лікарні швидкої допомоги Львова брали хабарі за безкоштовні послуги.

Про це пише ZAXID.NET.

Шевченківський районний суд оштрафував двох працівників патологоанатомічного центру Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова, які брали у родичів померлих хабарі за розтин та інші безкоштовні послуги.

Як з’ясувало слідство, 76-річний патологоанатом Богдан Гулевич разом з 51-річним медбратом Романом Наконечним мінімум тричі отримували хабарі за проведення розтину тіл, зберігання їх у холодильних камерах, миття та одягання.

Зокрема,26 травня минулого року вони отримали 2000 грн від родичів померлого за розтин та підготовку тіла до поховання. 22 серпня 2018 року Роман Наконечний взяв 2400 грн для себе і свого керівника Богдана Гулевича за транспортування померлого з Кам’янка-Бузького району та його розтин. А 28 серпня Наконечний з Гулевичем отримали за підготовку тіла до поховання 2300 грн на двох. Усі послуги, за які чоловіки брали гроші у родичів померлих, мали б надаватись безкоштовно.

Під час судового засідання 4 листопада 2019 року Гулевич з Наконечним визнали свою провину і заявили, що каються у скоєному.

Чоловіків судили за ч. 4 ст.354 ККУ (отримання неправомірної вигоди за змовою групи осіб). Суддя Шевченківського райсуду Ірина Зима, яка розглядала цю справу, призначила Гулевичу і Наконечному максимальний штраф за цією статтею – по 12 750 грн кожному.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.