Понеділок, 24 червня

Львівський митник під виглядом волонтера їздив закордон на шопінг – ДБР

ДБР повідомило про підозру митнику, який двічі підробляв документи для виїзду на закупівлі до Польщі і кожного разу подорожував без гуманітарних вантажів

Джерело: Вголос.

Під виглядом волонтера львівський працівник митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці неодноразово виїжджав за кордон у своїх приватних цілях, однак жодної волонтерської діяльності не проводив.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань

Інспектор знайшов пособника, який підробив клопотання начальника райцентру комплектування та соцпідтримки Львова. У ньому йшлося, що митник нібито перевозитиме гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ. На підставі клопотання ОВА у квітні цього року видала 30-денний дозвіл на його виїзд за кордон. Завдяки цьому документу він двічі виїжджав до Польщі, однак жодної гуманітарної допомоги до України не доставляв.

А вже в серпні митник знову вирішив поїхати за кордон. Цього разу звернувся до керівника однієї з благодійних організацій з проханням включити його та його товариша до переліку водіїв фонду, які мають право виїзду. Завдяки цьому дозволу митник ще тричі перетинав кордон і знову без гуманітарних вантажів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.