Львівський депутат-прочанин за тиждень на велосипеді доїхав до Німеччини

Тиждень тому за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради депутат облради Микола Іщук вирушив Шляхом Святого Якова.

Джерело: Dailylviv.com.

Голова комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій Львівської обласної ради Микола Іщук вирушив у благодійну паломницьку велопрощу до Іспанії. Там у місті Сантьяго-де-Компостелла зберігаються мощі апостола Якова.

Паломник вже подолав маршрут «Шлях святого Якова» дорогами Чехії. Сьогодні прибув у Німеччину. Щодня проїжджає на велосипеді понад сотню кілометрів. Час від часу – зупиняється у містах та селах, зустрічається з українцями, а також з добрими людьми, які активно допомагають Україні вистояти й перемогти.

У співпраці з Благодійним фондом «Із янголом на плечі» паломник під час поїздки європейськими країнами залучає меценатів. Метою благодійної ініціативи є збір коштів на реабілітацію, протезування й відновлення поранених воїнів, які лікуються у комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи». Підтримали ініціативу Львівська обласна військова адміністрація та Львівська обласна рада.

Загалом, долаючи маршрут, учасник благодійної ініціативи проїде через п’ять країн: Польщу, Чехію, Німеччину, Швейцарію, Францію.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.