Львівський бренд вишитого одягу створив вишиванку з Bayraktar

Український бренд вишиваного одягу «Мотив» зі Львова напрацював узор вишиванки із зображенням безпілотника Bayraktar. Першу таку сорочку подарували братам-засновникам фірми, яка виробляє ці рятівні безпілотники.

Джерело: ZAHID.NET.
Львівський бренд вишитого одягу створив вишиванку з Bayraktar

Вишиванку «Байрактар» створили як оберіг

«Українська вишиванка – це наш оберіг. Байрактар також став своєрідним оберегом для українського народу у війні України проти Росії і зберіг безліч життів», – пояснили свій задум власники бренду.

Представники бренду «Мотив» уточнили ZAXID.NET, що пропозиція такої колаборації надійшла від посольства України в Туреччині: «Ми загорілись цією ідеєю. В якості подяки ми, творці українського оберегу, вирішили подякувати творцям турецького оберегу. Так з’явилась вишиванка з байрактаром».

Задумка візерунку виникла в посольства. Львівська дизайнерка Марта Лешак втілила ідею посольства в схемі, а майстри бренду «Мотив» прошили взірець.

Перші авторські вишиванки подарували засновникам фірми Baykar – братам Халуку та Сельчуку Байрактарам. Їх передали через посла України в Турецькій Республіці Василя Боднара.

Посол України в Турецькій Республіці Василь Боднар подарував засновникам компанії Baykar львівські вишиванки

Вишиванки з байрактарами будуть лімітованою серією, їх не буде у продажу. Купити їх можна за попереднім замовленням. 15% від прибутку бренд переказуватиме на потреби ЗСУ.

Bayraktar TB2 – турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат (БПЛА) з великою тривалістю польоту, здатний виконувати дистанційно керовані або автономні польоти. Виготовляється турецькою компанією Baykar для збройних сил Туреччини. На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну компанія надала Україні додаткові безпілотники. Литва, Польща та волонтерський фонд Сергія Притули почали збирати кошти для закупівлі цих безпілотників. В результаті, компанія передала їх безкоштовно.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.