Львівський аеропорт відкриває 17 нових напрямків

У 2018 році зі Львова можна буде полетіти в 37 міст у 17 країнах світу

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького повідомив, що впродовж 2018 року зі Львова запустять 17 нових міжнародних авіарейсів. 12 нових авіарейсів почнуть літати навесні і влітку, а ще 5 напрямків відкриють восени, пише zaxid.net.

Зокрема, компанія Wizz Air запускає чотири нових напрямки. Від 25 березня зі Львова вже можна полетіти до Дортмунда, а з 26 березня – до Гданська і Катовіце. Рейси здійснюються двічі на тиждень. З 1 травня Wizz Air почне тричі на тиждень літати зі Львова до Лондона. Саме на запуск рейсу до столиці Великобританії чи не найбільше очікують у Львові.

Від 22 червня з львівського аеропорту до Мілана і Рима тричі на тиждень літатиме італійська авіакомпанія Ernest Airlines. У грудні минулого року італійці вже відкрили один рейс до Мілана, а від початку року обслуговують ще два напрямки – Венецію і Неаполь.

Ще три авіакомпанії відкривають по одному новому напрямку: польський LOT з 27 березня літає в Ольштин-Мазури, українська МАУ з 27 квітня двічі на тиждень літатиме до Барселони, а ще одна вітчизняна компанія Yanair з 8 червня запускає рейс до Батумі.

Карта із новими авіарейсами зі Львова 

Карта із новими авіарейсами зі Львова

Справжній прорив на Захід відбудеться 28 жовтня. Саме тоді європейський лідер лоукост-перевізників авіакомпанія Ryanair запускає аж п’ять нових напрямків: Дюссельдорф, Лондон, Меммінген, Варшаву та Краків.

Чималий попит на вже існуючі авіарейси підштовхнув авіакомпанії до збільшення частотності польотів. Austrian Airlines тепер літатиме до Відня аж 11 разів на тиждень, а Turkish Airlines – до Стамбула 7 разів на тиждень. Wizz Air збільшить кількість польотів до Вроцлава до чотирьох на тиждень. МАУ літатиме двічі на тиждень до Рима, а Ernest Airlines літатиме до Мілана тричі на тиждень.

Також кількість рейсів зі Львова значно зросте у літній сезон за рахунок чартерних перевізників. Відновляться чартерні польоти до Анталії, Шарм-ель-Шейха, Даламана, Хургади. Також цього року традиційно виконуватимуться регулярні рейси до Салонік та Іракліона.

Додамо також, що у грудні 2017 року Кабмін затвердив фінплан аеропорту «Львів» на 2018 рік з показниками доходу у 390,37 млн грн та чистого прибутку на рівні 62,7 млн грн. А за темпами росту пасажиропотоку в 2017 році львівський аеропорт посів друге місце в Україні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.